Hakkımda – About Me

Kütahya/Domaniç doğumlu,  Konya Atatürk Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Selçuk Üniversitesi Radyoloji bölümü, Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini mezunu ve  Ekonomi alanında Kocaeli Üniversitesinde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödül ve sergilemeleri bulunmaktadır. Fotoğraf  Gösterileri ve Söyleşilerde bulunmuş olup  biri şahsi olmak üzere  karma sergilerde yer almıştır. 2012 yılında FIAP tarafından AFIAP ünvanı ile onurlandırılmıştır. Evli ve iki çocuk sahibi olup  Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği çatısı altında yönetici olarak görev yapmaktadır.
Facebook  Twitter   İnstagram

He was born in Domaniç, KÜTAHYA. After graduating from Konya Atatürk Medical vocational School, he attended Selçuk University and Anadolu University. Right now he finished Master’s degree in economics, Kocaeli University.
He is interesting with Professional photography. His photographs were displayed at national and international exhibitions. And also he has had a solo exhibition. He was give honorary by FİAP in 2012.
He is married and has two children. He is a manager in Kocaeli Public Hospital Association Secretart General.

Facebook  Twitter   İnstagram

17 Responses

 1. M.ÇUBUKÇU says:

  Bizlere böyle güzel fotoğraflar sunduğun için çok teşekkür ederim.Başarılarının devamı ile.

 2. mehmet yeşilorman says:

  Hasan bey bir fotoğraf sevdalısı olarak sizinle gurur duyuyoruz. Başarılarınızın devamını diliyoruz…

 3. AYHAN says:

  sanata ve foto ya duyduğun derin ilginden ve bizlere yansıttığın güzel görüntülerden dolayı çalışmalarının daha da ‘başarı’olması dileklerimle,ellerine ve de yüreğine sağlık diyorum !sevgi ve saygılarımla…

 4. Rahmi Kaya says:

  Hasan hocam siteniz maşallah çok zengin ve fotoğraf konusunda çok iştah açıcı. Başarılarınızın devamını dilerim.

Bir cevap yazın


*